Loco Translate (3.0.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Overview
nn: Oversikt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Summary
nn: Samandrag

en: All
nn: Alle

en: Never
nn: Aldri

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: No update data available
nn: Ikkje noko oppdateringsinformasjon tilgjengelig.
