Loco Translate (3.0.1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Language
pl: Język

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: All
pl: Wszystko

en: Never
pl: Nigdy

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Template
pl: Szablon

en: Missing
pl: Brakujące

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Interval
pl: Interwał

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: No update data available
pl: Brak informacji o nowych wersjach

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Langcode
pl: Kod języka
