Loco Translate (3.0.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Language
et: Keel

en: Overview
et: Ülevaade

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: 1 hour
et: 1 tund

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: 1 day
et: 1 päev

en: Template
et: Mall

en: Missing
et: Puudub

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Interval
et: Intervall

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: 1 week
et: 1 nädal

en: No update data available
et: Uuenduste andmeid pole saadaval

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
