Loco Translate (3.0.2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Language
fi: Kieli

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: All
fi: Kaikki

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Update available
fi: Päivitys saatavilla

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Installed
fi: Asennettu

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: No update data available
fi: Päivitystietoja ei ole saatavilla

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: Langcode
fi: Kielikoodi
