Loco Translate (3.0.2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Language
hi: भाषा

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: Summary
hi: सारांश

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: All
hi: सभी

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Update available
hi: अपडेट उपलब्ध

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Template
hi: फर्मा

en: Missing
hi: लापता

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
