Loco Translate (3.0.2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Language
oc: Lenga

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Summary
oc: Resumit

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: All
oc: Tot

en: Never
oc: Pas jamai

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Template
oc: Modèl

en: Missing
oc: Mancant

en: Installed
oc: Installat

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: No update data available
oc: Pas de donadas sus las mesas a jorn disponibles
