Loco Translate (3.0.2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: All
vi: Tất cả

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Update available
vi: Bản cập nhật hiện có

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Template
vi: Mẫu

en: Missing
vi: Bị mất

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: No update data available
vi: Không có dữ liệu cập nhật
