Loco Translate (3.0.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
