Loco Translate (3.0.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Language
ar: اللغة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Summary
ar: الملخص

en: All
ar: الكل

en: Never
ar: أبدا

en: Update available
ar: يوجد تحديث

en: Template
ar: القالب

en: Missing
ar: مفقود

en: Installed
ar: مثبت

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: No update data available
ar: لا توجد تحديثات
