Loco Translate (3.0.3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Language
bg: Език

en: Overview
bg: Обзор

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Summary
bg: Обзор

en: All
bg: Всички

en: Never
bg: Никога

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Template
bg: Шаблон

en: Interval
bg: Интервал

en: No update data available
bg: Няма налична информация за обновяване
