Loco Translate (3.0.3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Language
cs: Jazyk

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Summary
cs: Souhrn

en: All
cs: Vše

en: Never
cs: Nikdy

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: 1 day
cs: 1 den

en: Template
cs: Šablona

en: Missing
cs: Chybějící

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: No update data available
cs: Nejsou dostupné žádné údaje o aktualizaci

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
