Loco Translate (3.0.3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Summary
eu: Laburpena

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: All
eu: Guztiak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Interval
eu: Bitartea

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: No update data available
eu: Ez dago eguneraketa daturik eskuragarri
