Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Language
fil: Wika

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: All
fil: Lahat

en: The directory %directory does not exist.
fil: Hindi pa nalilikha ang direktoryong %directory
