Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Summary
hr: Sažetak

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: All
hr: Svi

en: Never
hr: Nikada

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Template
hr: Predložak

en: Installed
hr: Instaliran

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: No update data available
hr: Nema podataka o nadogradnjama
