Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: All
lt: Visi

en: Never
lt: Niekada

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Template
lt: Šablonas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Interval
lt: Intervalas

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų
