Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Language
sk: Jazyk

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: All
sk: Všetky

en: Never
sk: Nikdy

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Template
sk: Šablóna

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: No update data available
sk: Aktualizácia nie je k dispozícii
