Loco Translate (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Push
kn: ತಳ್ಳು
