Loco Translate (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Summary
ps: لنډیز

en: All
ps: ټول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Missing
ps: ورك

en: Installed
ps: لګول شوي
