Loco Translate (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: All
ta: எல்லா

en: Never
ta: இல்லை

en: Update available
ta: மேம்படுத்தல் கிடைக்கிறது

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: No update data available
ta: நிகழ்நிலை தகவல் இல்லை
