Loco Translate (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Language
eo: Lingvo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Never
eo: Neniam

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: No update data available
eo: Neniuj ĝisdatigaj datumoj disponeblaj
