Loco Translate (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Summary
hu: Összegzés

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: All
hu: Mind

en: Never
hu: Soha

en: Update available
hu: Frissítés elérhető

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Template
hu: Sablon

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Installed
hu: Telepített

en: Interval
hu: Időköz

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: No update data available
hu: Nincs adat a frissítésekről

en: Push
hu: Eltolás

en: Configured
hu: Konfigurált

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Langcode
hu: Nyelvkód
