Loco Translate (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Language
lv: Valoda

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: All
lv: Visi

en: Never
lv: Nekad

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Installed
lv: Instalēts

en: Interval
lv: Intervāls

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
