Loco Translate (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Summary
nl: Samenvatting

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: All
nl: Alle

en: Never
nl: Nooit

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: 3 hours
nl: 3 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: Automation
nl: Automatisering

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Langcode
nl: Taalcode
