Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: The directory %directory does not exist.
ml: പ്രസ്തുത ഡയറക്റ്ററി %directory നിലവിലില്ല.
