Loco Translate (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: All
bo: ཡོངས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: No update data available
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་མི་འདུག
