Loco Translate (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Language
kk: Тіл

en: Overview
kk: Шолу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: All
kk: Барлық

en: Never
kk: Ешқашан

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта

en: No update data available
kk: Қолжетімді деректер жаңартуы жоқ
