Loco Translate (8.x-2.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Language
os: Æвзаг

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Summary
os: Иумиагæй
