Loco Translate (8.x-2.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
