Loco Translate (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Update available
th: มีการอัพเดต

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: No update data available
th: ไม่มีข้อมูลการอัพเดต

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
