Loco Translate (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Language
gl: Idioma

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Summary
gl: Resumo

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: All
gl: Todo

en: Never
gl: Nunca

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: 1 day
gl: 1 día

en: Template
gl: Modelo

en: Missing
gl: Perdido

en: Installed
gl: Instalado

en: Interval
gl: Intervalo

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: No update data available
gl: Non hai información sobre actualizacións dispoñíbel

en: Configured
gl: Configurado

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: Langcode
gl: Código de idioma
