Log entity (2.0.4) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
