log_stdout (3.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Format
cs: Formát

en: Severity level
cs: Úroveň závažnosti
