log_stdout (3.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Logging
fi: Lokit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Format
fi: Muoto

en: Severity level
fi: Vakavuusaste
