log_stdout (3.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Logging
gl: Rexistro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Format
gl: Formato

en: Severity level
gl: Nivel de gravidade
