log_stdout (3.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Logging
hu: Naplózás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Format
hu: Formátum

en: Severity level
hu: Súlyossági szint
