log_stdout (3.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Format
tr: Biçim

en: Severity level
tr: Önem düzeyi
