Loggable (2.0.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Types
ar: الأنواع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Error
ar: خطأ

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: Domain
ar: النطاق

en: Filters
ar: المرشحات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Debug
ar: تنقيح

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج
