Loggable (2.0.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Types
ast: Tribes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Error
ast: Fallu

en: Severity
ast: Severidá

en: Domain
ast: Dominiu

en: Filters
ast: Filtros
