Loggable (2.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Types
bs: Tipovi

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Error
bs: Greška

en: Filters
bs: Filteri
