Loggable (2.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Types
gl: Tipos

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Error
gl: Erro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Domain
gl: Dominio

en: Filters
gl: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración

en: Not configured
gl: Sen configurar
