Loggable (2.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Types
hr: Vrste

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Error
hr: Greška

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Domain
hr: Domena

en: Filters
hr: Prečistači

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
