Loggable (2.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Types
ka: ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Domain
ka: დომენი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Info
ka: ინფო
