Loggable (2.0.0) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
