Loggable (2.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Types
os: Типтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
