Loggable (2.0.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Types
ps: ډولونه

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
