Loggable (2.0.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Types
ru: Типы

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Error
ru: Ошибка

en: Severity
ru: Важность

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Domain
ru: Домен

en: Filters
ru: Фильтры

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: API key
ru: API-ключ

en: Notice
ru: Уведомление

en: Info
ru: Инфо

en: Debug
ru: Отладка

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический

en: Channel ID
ru: ID канала
