Loggable (2.0.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Types
sv: Typer

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Error
sv: Fel

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Domain
sv: Domän

en: Filters
sv: Filter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Debug
sv: Felsök

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk
