Loggable (2.0.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Types
lv: Veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Error
lv: Kļūda

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Domain
lv: Domēns

en: Filters
lv: Filtri

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: API key
lv: API atslēga

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts
