Loggable (2.0.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Types
te: రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Error
te: సమస్య

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Info
te: సమాచారం
