Loggable (2.0.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Types
af: Tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Error
af: Fout

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing
